تبلیغات
وب لژیون مسافر ابراهیم موحدی www.c60ebi.ir - جلسه عمومی پنجشنبه 95/02/16 به استادی مسافر ابراهیم موحدی " کتاب 60 درجه "

به نام قدرت مطلق؛ الله

روز پنج شنبه مورخ 95/02/16 جلسه دهم از دور چهارم كارگاه های آموزشی

عمومی (مسافران و همسفران) كنگره 60 منطقه خمینی شهر شعبه امین گلی؛

به نگهبانی: مسافر مصطفی استادی: مسافر ابراهیم موحدی و دبیری: مسافر جعفر

با دستور جلسه: " کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر "

راس ساعت 17 شروع به كار نمود.

http://s6.picofile.com/file/8252386718/jtdch4npr3p9b1ofuskf.jpg

کتاب 60 درجه زیر صفر ، فرد معتاد را از درون به یخ بندان شصت درجه زیر صفر تشبیه می کند . یعنی فرد حس و جسمش یخ زده و در زندگی منفعل عمل می کند . مثلا زمانی که مصرف کننده بودیم اگر حقی از ما پایمال می شد قدرت پس گرفتن آن را نداشتیم و به سادگی از کنارش می گذشتیم ، چون توان احقاق حق را نداشتیم .


گزارش کامل در ادامه مطلب...
http://s7.picofile.com/file/8252386742/yb4nc98p1fjz14anvymg.jpg
سخنان استاد:

خدا را شاکرم که یک بار دیگر توفیق نصیبم شد تا در این جایگاه قراربگیرم . باعث خوشحالی است که این شعبه به حدی موفق عمل کرد که توانستیم با یاری خداوند ، شعبه دوم را هم افتتاح کنیم .
در زمان شروع به کار این شعبه در خمینی شهر، بنده ، آقای ساسانی ، آقای اسدی و دیگر عزیزانی ، با امکانات محدود و نداشتن رهجوی سفر دوم و بدون حضور همسفران استارت کار را زدیم ، به دلیل نداشتن کمک و امکانات ، مجبور بودیم جایگاه ها را مدام خودمان به عهده بگیریم ، تا به اینجا رسیده که اسقبال زیادی شد که به تاسیس شعبه دوم انجامید.
و همانطور که مستحضرید ؛ پایان هرنقطه سرآغاز خط دیگری است ...

وقتی به کنگره می آییم پکیجی به ما داده می شود که شامل دو مقاله و دو کتاب است ، یکی از کتاب ها ، کتاب عبور از منطقه 60 درجه زیر صفر نام دارد . در ابتدای سفر به علت اعتیاد  و تخریبی که گذرانده ایم خیلی به مطالب آن توجه نمی کنیم . بعد از طی مدتی از سفر ، البته اگر سفر خوبی داشته باشیم ، جرقه هایی برای خواندن و ترغیب این کتاب زده می شود وآرام آرام ، اقدام به خواندن و درک مطالب آن می کنیم .

کتاب 60 درجه زیر صفر ، فرد معتاد را از درون به یخ بندان شصت درجه زیر صفر تشبیه می کند . یعنی فرد حس و جسمش یخ زده و در زندگی منفعل عمل می کند . مثلا زمانی که مصرف کننده بودیم اگر حقی از ما پایمال می شد قدرت پس گرفتن آن را نداشتیم و به سادگی از کنارش می گذشتیم ، چون توان احقاق حق را نداشتیم .
مدتی که از سفرمان گذشت ، این یخ زدگی آرام آرام شروع به آب شدن می کند که باعث توجه به اطرافمان می شود و حس های مان رو به سلامتی می رود و نیاز به دانستن و یادگیری در درونمان احساس می شود.

http://s6.picofile.com/file/8252386826/zjxinxeu0xscf9ngmkvo.jpg

کتاب شصت درجه زیر صفر، مادر و زیر بنای کل مطالب کنگره می باشد . این کتاب دارای چهارده قانون است که چهارده وادی کتاب عشق ، ازهمین چهارده قانون گرفته شده است . این چهارده قانون ، قانونهای الهی می باشند ، قوانین الهی غیر قابل تغییر هستند .

آقای مهندس در زمان جمع آوری مطالب کتاب 60 درجه فکر نمی کردند که روزی عده کثیری از همدردان شان با استفاده از این متد و بهره گیری از این کتاب درمان شوند و بنیان کنگره 60 بشوند .


آقای مهندس  در این کتاب ، حال و هوای خود در هر پله از این سفر را توضیح می دهند ، آموزش ها را به شکل شیوایی بیان و نتیجه را اعلام کرده اند . چهارده تصویر هم درکتاب موجود است که هر کدام پیام های زیادی مربوط به همان پله را در خود جای داده است . مثلا در تصویر حرکت در یخبندان ، پیچی درجاده است که وقتی در مورد آن از راهنمایم پرسیدم ، توضیح دادند که پیام این تصویر این است که وقتی در پله ای هستید نمی توانید  به حال و شرایط پله های بعدی فکر کنید .
پس در هر پله ای قرار دارید روی همان پله تمرکز کنید و روی بقیه پله ها قضاوتی نداشته باشید .

http://s6.picofile.com/file/8252386718/jtdch4npr3p9b1ofuskf.jpg

آقای امین درتلاشند برای تمام تصاویر موسیقی خاص خودشان را بسازند و تاکنون برای چندتا از آنها این کار انجام شده و بقیه هم در دست تهیه است .
این کتاب فقط مختص به افراد معتاد نیست و برای تمام افراد جامعه و استفاده در هر زمینه ای و با هر سوادی ، کاربرد دارد .
بنده برای کاری به دادگستری مراجعه کردم و این کتاب را پشت سر آقای قاضی در قفسه کتاب ها دیدم . قضات سطح علمی بالایی دارند و به اهمیت این کتاب پی برده اند ، حتی در پرونده های درخواست طلاق به دلیل اعتیاد ، مراجعین را به کنگره می فرستند تا مشکلشان حل شود.

یکی از ویژگی های کتاب 60 درجه زیر صفر این است که هیچ وقت قدیمی نمی شود . من وقتی به کنگره آمدم این کتاب چاپ پانزدهم را سپری کرده بود و
امروز به چاپ بیست و هفتم رسیده است و این تکثیر همچنان ادامه خواهد داشت چون مطالب آن همیشه راه گشا و با اهمیت خواهد بود .

منبع : نمایندگی امین گلیطبقه بندی: گزارش جلسات کنگره 60، 
برچسب ها: کنگره 60، راهنمای درمان اعتیاد، جهان بینی، دستورجلسات، کتاب 60 درجه،  

تاریخ : شنبه 18 اردیبهشت 1395 | 09:41 ب.ظ | نویسنده : ابراهیم موحدی | نظرات
.: Weblog Themes By VatanSkin :.